Bývalá farmárka je tehotná s kuchárom z markizáckeho Telerána. Ten sa k nej teraz zachoval ako chrapúň! Zistila niečo, z čoho by bola každá žena úplne zúfalá. 

[sociallocker]Nikola Máčeová (27) otehotnela s kuchárom z Telerána Danielom Hrivňákom (30). Nový Čas v minulosti odhalil vzťah medzi týmto párom a vyzeralo to na veľkú lásku. Všetko sa však zmenilo. Kuchár vraj čaká dieťa aj s inou! Malo by to byť so “staronovou” priateľkou Michaelou, s ktorou už jedno dieťa má. Bývalá farmárka sa rozhodla vzťah okamžite ukončiť. Pre cas.sk povedala, že dieťa plánovali, nebolo to náhodné.

Nikola súťažila vo Farme 6 aj so svojím otcom

Máčeová priznala, že keď boli spolu, tak ju celý čas klamal a manipuloval. Dokonca ho nechce ani zapísať ako otca svojho dieťaťa. „Moje dieťa bude mať dedka aj otca v jednej osobe, lebo môj ocino mi pomáha, ako vie,“ dodala Nikola, ktorej otec účinkoval v rovnakej Farme ako ona. Napriek tomu, ako sa ku nej zachoval otec jej dieťaťa sa Nikola správa k nemu slušne. „Napriek všetkému neprajem Danielovi nič zlé a dúfam, že bude šťastný,“ prekvapila slovami pre Nový Čas Máčeová. Prekvapivé sú slová kuchára Hrivňáka: „Slečna Máčeová sa rozhodla ukončiť náš vzťah, ona bola tá, ktorá sa tak rozhodla.” Dodal, že pre neho neexistuje a jej rozhodnutia sú mu ukradnuté. Ľúto mu je vraj len malého, čo nosí pod srdcom.

Veľká láska s televíznym kuchárom sa skončila

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, en.wikipedia.org[/sociallocker]