Šoubiz EXKLUZÍVNE! Dominika Cibulková porodila: Prvá foto synčeka Jakubka!

EXKLUZÍVNE! Dominika Cibulková porodila: Prvá foto synčeka Jakubka!

Tenisová jednotka Dominika Navara Cibulková (31) a Michal Navara (35) sa konečne stali rodičmi! V nedeľu priviedla na rakúskej klinike športovkyňa na svet dlho očakávaného synčeka Jakubka. Fanúšikom už na sociálnej sieti ukázala aj prvú rozkošnú snímku dieťatka.

Dominika Cibulková sa rozhodla ukončiť svoju aktívnu tenisovú kariéru a venovať sa naplno manželovi a rodine. Tento krok už priniesol ovocie a tenistka oznámila krásnu správu o svojom tehotenstve. Tenisová jednotka mala pritom porodiť približne 9. júna, no ako sa zdá, malý synček Jakubko sa na svet neponáhľal.

Manželská dvojica sa však pobrala už v sobotu na kliniku do rakúskej Viedne, keďže sa u Dominiky ohlásili prvé slabšie kontrakcie. Chlapček, ktorému mala pyšná mamička vybrať meno už dávno, sa však rozhodol prísť na svet až v nedeľu. S nádhernou správou sa pochválila Domča ihneď aj fanúšikom na sociálnej sieti.

Náš svet už nebude nikdy rovnaký. 14.06.2020 sme privítali nášho nádherného syna Jakuba Navara,“ napísala šťastná Cibulková. Pod sladkou fotkou z nemocnice, na ktorej sú rodičia Jakubka od radosti a dojatia bez seba, sa už zbierajú lajky a gratulácie od ľudí, no aj známych tvárí. Medzi inými nechýba ani Ivana Surovcová, Boris Pršo, Lukáš Kimlička, Barbora Franeková, ale aj tenisové kolegyne Makarová či Stubbsová. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/domicibulkova