Fantastický úspech Radky z Reštartu:Brutálne schudla a prešla svoj tieň!

Dátum:

Začiatkom roka 2019 odštartovala televízia JOJ vysielanie novej relácie s názvom Reštart, v ktorej sa okrem iných predstavila aj 32-ročná Radka Kaletová z Nových Zámkov. Rodáčka z východu začínala svoju premenu na neuveriteľnej váhe 140 kilogramov, pričom dnes je z nej absolútne iná žena!

Sympatická brunetka Radka bola ešte pred rokom úplne inou ženou. S masívnou nadváhou sa však mamička dvoch detí rozhodla pre brutálnu premenu, s ktorou jej pomohol štáb relácie Reštart. Nádejná speváčka, ktorú ste mohli v minulosti zaregistrovať v šou RTVS Môj najmilší hit či markizáckej Superstar, otočila svoj život o 180 stupňov a podľa rád odborníkov zmenila svoje stravovacie návyky a životný štýl.

Radke sa do konca premeny podarilo schudnúť úžasných 55 kilogramov, pričom zo svojho režimu nepoľavila ani po vypnutí kamier. Práve naopak, za posledné mesiace absolvovala množstvo športových súťaží i vysokohorských výstupov. Svoj tieň však prekročila iba pred pár hodinami, keď s hrdosťou pokorila obľúbený pretek Spartan Race. Odhodlaná Slovenka pricestovala do Valčianskej doliny so svojim manželom Róbertom, ktorý absolvoval súťaž spolu s ňou.

Inšpiratívny rozhovor s Radkou si môžete prečítať >>>TU<<<

„Tak ľudia, mám to! Pred rokom by som nikdy nepovedala, že dokážem zdolať Spartana Sprint, dnes si môžem s hrdosťou povedať, že som na seba pyšná, a to nie som namyslená! :) Ale to, čo som dnes prežila, sa nevidí. Aj koleno mi na 7 km zlyhalo, ľudia sa ma pýtali, či zavolajú pomoc, ale každému som povedala, že to dám a dala som to! Peknú sobotku všetkých… MÁM VÁS RADA,“ nešetrila nadšením Radka. Tomu hovoríme fantastický úspech!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Radka dnes

Zdroj: Facebook/R.K, TV JOJ

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...