Fanúšikovia obľúbenej speváčky Moniky Bagárovej sú momentálne vo vytržení. Krásna brunetka a jej bývalý partner Ben Cristovao sa totiž po rokoch opäť objavili bok po boku, keď naspievali nový spoločný singel Něco víc. Tomu sa hovorí poriadny vianočný darček pre priaznivcov!

Fanúšikovia z Českej i Slovenskej republiky, ktorí v minulosti fandili Monike a Benovi ako rozprávkovému páru, majú dôvod na radosť. Krásna mamička síce len nedávno priznala, že má po svojom boku nového priateľa, no len pred pár hodinami vydala singel so starou láskou. Ten vznikol pod producentskou taktovkou Tominho Popoviča.

„Ben priniesol iný pohľad a možnosti práce, čo bolo veľmi inšpiratívne. Po rokoch sme spolupracovali a bolo to veľmi pekné,“ povedala Monika Bagárová. Zároveň si uvedomuje, že nastal čas, kedy dvojica nahrala skladbu, nakrútila videoklip, a zároveň sú priatelia. Ani jeden z nich pritom neočakával radosť fanúšikov, ktorá sa objavila už pri zverejnení fotografie zo štúdia. Skladba pochádza z albumu Silnější, pričom ten Monike vyšiel 10. decembra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/bagarovamonika