Kristi Dali (32) a Radovan Dulin (38) tvorili jeden z najkontroverznejších párov reality šou Farma 11, nakoľko prelietavého východniara doma čakala krásna snúbenica. Aj napriek tomu sa rozhodol obetovať 6-ročný vzťah a začal budovať svoju budúcnosť s výraznou fotomodelkou.

Kika a Rado rozpútali svojim vzťahom medzi divákmi Farmy 11 rôzne vášne. Všetko však utíchlo, keď si temperamentný východniar vydiskutoval celú situáciu so snúbenicou, s ktorou sa napokon rozišli. Televíznej dvojici tak nestálo už nič v ceste, aby sa ich láska mohla rozvíjať bez akýchkoľvek útrap. Alebo snáď áno?

Potom, čo bývalý vodič sanitky odišiel v dôsledku pracovnej príležitosti na východ Slovenska, vzťahy medzi partnermi výrazne ochladli. Kým Rado bol videný v spoločnosti inej ženy, Kristína sa doma venovala predovšetkým práci a svojej módnej značke. Celá situácia sa napokon vyvŕbila iba pred pár dňami, kedy malo dôjsť medzi farmármi k trpkému rozchodu. Za týmto rozhodnutím mala stáť práve utrápená kráska zo Senca, ktorá považuje ukončenie vzťahu za nevyhnutné.

“Rozhodla som sa posunúť ďalej a ukončiť vaše nekonečné otázky a odpovedať na ne. Ďakujem za všetko to dobré aj zlé, čo sme spolu zažili. Ďakujem, Radko, že si bol súčasťou mojho života. Za Farmu, za tvoju podporu. Žiaľ, naše povahy sú tak rozdielne, že sme sa rozhodli neubližovať si ďalej a ísť si každý svojou cestou…,” vyjadrila sa kráska k rozchodu.

K celej situácii sa napokon vyjadril aj samotný Rado, ktorého v týchto dňoch masívne kritizujú aj samotní fanúšikovia. Podľa nich mu mala stúpnuť sláva z farmárskej šou do hlavy, pričom si neodpúšťajú ani ostrejšie komenáre. “Navždy ti budem vďačný, že som práve ja mal to obrovské šťastie ťa spoznať, spoznať človeka s veľkým a hlavne neskutočne dobrým srdiečkom. Týmto chcem len povedať, vážte si svoje drahé, milované polovičky. No život ide ďalej a nehľadajte za tým niekoho iného,” odkázal s niekoľkými emotikonmi srdiečok Kristi. Nuž, zdá sa, že tomuto vzťahu už zazvonil definitívne zvonec a rozprávky je koniec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/radovan.d, farma.markiza