V stredu (28. júla) došlo na ceste smerom na Šaštín Stráže k fatálnej dopravnej nehode, pri ktorej prišla o život jedna osoba. Ako informoval Hasičský a záchranný zbor Slovenska, žena podľahla svojim zraneniam priamo na mieste nešťastia.

Na štátnej ceste II/500 v katastri obce Štefanov (okres Senica), došlo k vážnej zrážke osobného automobilu značky Škoda Fabia s kamónom. Vo vozidle sedela v čase tragédie učiteľka z Trnavy s tromi malými deťmi, pričom z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste, kde je výrazné značenie plnou čiarou, k stretu vozidiel.

„Vodička a 9-ročná dcéra, ktorá sedela na prednom sedadle spolujazdca, utrpeli obe veľmi vážne zranenia a boli z miesta nehody letecky transportované do nemocnice,“ informuje polícia, kým ďalšie dve deti, z ktorých jedno nebolo príbuzným vodičky, vo veku 7 a 6 rokov sa v autosedačkách zranili ľahšie.

Zasahujúci hasiči vyslobodili zakliesnené osoby z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru. Ako uviedli, učiteľka podľahla svojim zraneniam priamo na mieste, kým maloleté osoby boli vrtuľníkmi VZZS a sanitkou ZZS transportované do nemocnice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol | Foto: HaZZ