HANBA ROKA! Slováci IGNORUJÚ výstrahy, verejné miesta boli preplnené!

Dátum:

Ako sa zdá, slovenský národ sa neštíti skutočne ničoho. V snahe zabrániť šíreniu koronavírusu si mnohí občania zakúpili zásoby potravín i nevyhnutných dezinfekčných prostriedkov a rešpektujú nariadenia i žiadosti vlády. A čo tí ostatní? Názor si vytvorte sami.

Potom, čo ústredný krízový štáb Slovenskej republiky prerušil vyučovanie na školách, prišlo obmedzenie i na chod rôznych prevádzok. Premiér Peter Pellegrini následne požiadal občanov, aby z príbytkov vychádzali len v nevyhnutných prípadoch, pričom tak vláda mieni zabrániť šíreniu koronavírusu. Dnes je však už viac ako zrejmé, že nesmrteľným Slovákom nepomôže ani svätená voda a v dodržiavaní minimálnej disciplíny sú ako malé deti.

Inak sa totiž nedá vysvetliť to, čo sa počas víkendu dialo na strednom Slovensku. Neďaleko Vysokých Tatier sa totiž (minimálne) na troch miestach združil mimoriadny počet turistov, ktorý sa namiesto karantény rozhodol stráviť čas v prírode. Sebecká ignorácia nariadení štátu vyhnala stovky občanov na Šumiac či Partizánsku lúku, kde na parkoviskách stáli húfy vozidiel.

,,Je to hrôza, dnes je po Šumiaci strašne veľa áut. Všetci ľudia húfne na hoľu. Pomýlili si to s prázdninkami a ešte k tomu stoja aj za zákazom. Ja by som to najradšej všetko nahlasovala na políciu,” napísala šokovaná obyvateľka obce Šumiac. „Partizánska lúka na Studničke. Kamoška poslala. Plné busy, bufety, ihriská,” uviedla istá Marcela. Vážení, skutočne ste neustále presvedčení, že dostatočne chránite svojich najbližších i okolie?!

Šumiac

Partizánska lúka

Žiarska chata

Zdroj/Foto: Slovakwoman.sk, FB/Koronavírus na Slovensku

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...