Lekári ostali zhrození potom, ako k nim priviezli len 10-ročnú pacientku. Dievčatko, ktoré trpelo bolesťami chrbta a brucha, bolo totiž v ôsmom mesiaci tehotenstva a čoskoro porodí. Ešte šokujúcejšie je, kto je otcom dieťatka.

Lekári ostali v nemom úžase, keď k nim do nemocnice v Posadas v severnej Argentíne priviezli len 10-ročné dievčatko. Sťažovalo sa na veľké bolesti brucha a chrbta a napokon sa odhalilo niečo neuveriteľné. Mladé dievča je v 8. mesiaci tehotenstva a čoskoro sa tak samé stane mamou.

Ešte zarážajúcejšie bolo, keď prezradila, ako k tomu došlo. Podľa informácií Dailymail ju mal raz znásilniť jej vlastný 15-ročný brat. Len 10-ročné dieťa pritom ničomu nerozumelo a nechápalo, čo sa stalo. Lekári zalarmovali aj políciu a úrady, ktoré už v tomto prípade intenzívne konajú.

Brat maloletej bol sociálkou odobratý z rodiny a keďže nemôže byť pre vek stíhaný, je v starostlivosti svojho uja. Dievča pokračuje v tehotenstve, hoci je gravidita podľa lekárov riziková pre ňu aj pre dieťatko. Po narodení bábätka sa oň podľa sociálnej pracovníčky postará stará mama dievčaťa, kým obeť znásilnenia sa vráti naspäť do školských lavíc. Médiá informujú aj o tom, že matka dievčaťa nemala o hroznom incidente ani poňatia a po otehotnení dcérky ostala v šoku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, Pexels