Je tomu len zopár dní, čo sa úspešný slovenský raper Rytmus postavil do ringu proti českej hviezde Marpovi, kde si obaja páni vymenili zopár šťavnatých úderov v šiestich kolách. Zápas nenechal chladným ani Martina Jakubca, ktorý sa následne mienil postaviť proti Patrikovi Vrbovskému, k čomu sa však budúci otec doposiaľ nevyjadril.

Ako sa zdá, Martin Jakubec sa rozhodol zviditeľniť práve na Rytmusovom mene, pričom do rapera sa neváhal obuť ani v prípade ohlásenia tehotenstva Jasminy Alagič či zápasu s Marpom. Potom, ako ho výrazný umelec odignoroval, ho do ringu vyzval exfarmár Filip Hakl, ktorý sa už do Jakubca v minulosti pustil pred odovzdávaním cien OTO. Pri príchode na galavečer na Martina s Božankou vyskočil syn Moniky Haklovej a v snahe úputať verejnosť venoval dvojici erotickú pomôcku. 

Tentokrát mladík pritvrdil a kontroverzného speváka pozval priamo do ringu, kde ho mieni umlčať: ,,Pán Jakubec, chceš silou mocou súboj? Na takýto moment som sa vždy tešil, konečne mu zavrieť ústa, keďže jediné, čo vie, je urážať druhých.” Zdá sa, že výzva od Filipa sa dostala až k samotnému spevákovi starých šlágrov, ktorý na slová exfarmára zareagoval opäť svojsky. V úvode svojho vyjadrenia uviedol, že Rytmus sa jeho slov zľakol a následne sa mu začali ozývať rôzni pseudohráči či deti a mládež.

“Naposledy Hakl, ktorý vieme je zmyslov zbavený, pod vplyvom návykovým a omamných látok sa už raz predviedol, keď mi priniesol ako svadobný dar a*álny kolík jeho matere Haklovej. Samozrejme, že takýto paraziti potrebujú zaujať, potrebujú prezentovať svoje chabé schátralé existencie na niekom ako som ja, kto je v kurze. Čiže odpoveď pre exfarmára Krakla je, že ak má pripravených 400 tis. EUR, jeho výzvu príjmem a zúčastním sa,” napísal Martin, pričom dodal, že predmetná podmienka platí pre každého, kto sa s ním mieni stretnúť v ringu.

“Moje skúsenosti mi dáva sám expremiér pán Vladimír Mečiar, ktorý ako by sám povedal, ešte raz sa ma to opýtaš, takú ti jednu jexnem, že uvidíš. Takže verte, že záujemcov o duel so mnou je ich požehnane, lenže ani jeden nemá peniaze, aby si to mohol dovoliť. Takže šetrite, raz sa vám to podarí zažiť,” dodal chlapík, ktorý prednedávnom zverejnil celý cenník svojich služieb. Aby toho nebolo málo, Martin neváhal a na sociálnej sieti Instagram sa vyjadril i ku komentujúcej, ktorá ho častovala vulgarizmom, pričom jej neostal nič dlžný. Čo myslíte, poskladal by sa slovenský národ na toto divadlo? 🙂

Zdroj: Instagram/MartinJakubec_official