Jasmina s Rytmusom sú od uplynulého piatku šťastnými rodičmi ich prvorodeného synčeka Sanela. Hoci zábermi s chlapčekom nešetria, až doteraz nebolo detailne vidieť jeho rozkošnú tváričku. Ten je ale chutný!

Jasmina a Rytmus sú od uplynulého piatku nesmierne šťastní rodičia svojho drobčeka. Malý Sanel prišiel na svet na luxusnej súkromnej klinike za tisíce eur, pričom raper zverejnil aj stresujúce chvíle tesne pred pôrodom moderátorky.

Mamička aj Sanel sú zdraví a v poriadku, pričom Patrik sa tiež pochválil novinkou, že Jasmina sa už so synčekom vrátila z nemocnice domov. Drobec sa stal, samozrejme, ich celý vesmírom čoho dôkazom je aj najnovší záber, na ktorom ukázali rodičia chlapčeka prvýkrát do tváričky.

Spokojný úsmev na perách spiaceho anjelika hovorí za všetko a spánku sa neubránil ani Rytmus, ktorý oddychuje hneď vedľa v posteli. Raper si pritom nedávno zažartoval so slovami „Bengora nezaprieš“, keď ukázal Sanelov detail vrásky na čele, pričom rovnakú má aj Patrik. Na koho sa však napokon chlapček podá, sa ale ukáže až o nejakú chvíľku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking