Známa kráska z klanu Kardashianiek prežíva náročné obdobie. Pred pár dňami musela priznať, že momentálne začína prehrávať nad zákernou chorobou, ktorá ju trápi už istú dobu. Na internete dokonca žiada o pomoc fanúšikov…

Známa kráska z rodinného klanu, ktorý si už roky získava popularitu vďaka reality šou Kardashianky a ich rodina, musela pred pár dňami priznať trpkú pravdu. Hoci sa Kim Kardashian pýši oblými krivkami a nádhernou tvárou s dokonalým make-upom, trápi ju zákerné kožné ochorenie, ktoré nad ňou začína víťaziť.

Kim totiž nedávno na sociálnej sieti priznala, že psoriáza, s ktorou bojuje už niekoľko rokov a ktorú sa snaží maskovať líčidlami, sa začína zhoršovať a prejavy sú postupne stále agresívnejšie: „Myslím, že prišiel čas, aby som začala užívať lieky na psoriázu. Nikdy predtým som to nevidela až v takejto forme a už to ani nedokážem zakryť. Mám to aj po tele. Vyskúšal niekto lieky na psoriázu a ktoré vám fungovali najlepšie? Potrebujem okamžite pomoc!“ pýta si radu zúfalá Kim, ktorej navyše môže hroziť rozvod s Kanyem Westom kvôli tomuto podrazu.

Na jej status zareagovali stovky ľudí, ktorí prechádzajú podobným zdravotným problémom a kráske odporučili niekoľko krémov, liekov či terapii. Teraz už Kardashianke ostáva len dúfať, že niektorá z liečby bude pre ňu úspešná a kožné autoimunitné ochorenie dostane pod kontrolu.

Kim priznala, že trpí zákernou psoriázou
Kožné ochorenie už nedokáže zamaskovať ani líčidlami

Zdroj: womenshealthmag.com │ Foto: Twitter, Instagram, YouTube/TMZ