Kristína a Milan vyhrali Dom snov: Takto vyzerá jeho interiér!

Dátum:

Diváci mali pred pár dňami možnosť vidieť prvé finále rodinno-zábavnej šou Dom snov. Mladému páru sa podarilo v priebehu dvoch týždňov vyhrať dom neďaleko Bratislavy, pričom videli jeho stavbu od základov. Dokonca aj pomohli pri niektorých prácach, ktoré boli použité ako súťažné disciplíny.

Dnes už manželia Kristína a Milan vyhrali domček v obci Veľký Grob, pričom na pozemku strávili zopár dní, aby súťažili v niekoľkých disciplínach. Vo finálovej úlohe s pohármi sa im podarilo vyhrať nad ďalším zamilovaným párom Monikou a Lukášom.

Od staviteľa Miťa Stana následne dostali kľúče od domu, ktorý je kompletne zariadený, pričom celkový vzhľad dopĺňa upravená záhradka. Výhercovia pochádzajú zo skromných pomerov, vďaka čomu si o to viac vážia výhru, ktorá im bola dopriata.

Kristínu a jej sestru totiž vychovávala stará mama potom, čo o ne vlastná matka stratila záujem, keď boli ešte bábätká. O Milana sa zase od 15 rokov staral iba otec. Obaja sú tak rozhodnutí založiť si vlastnú rodinu, ktorú budú milovať a ochraňovať. ,,Mám v sebe pocit, aký som v živote nezažila. Každý deň človek nevyhráva dom. Ale som najšťastnejšia na svete,“ povedala pre TV JOJ dojatá študentka, ktorá sa teší z nového hniezdočka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: TV JOJ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...