Jiří Pomeje (53) prežíva mimoriadne náročné obdobie. Najnovšie si od lekárov vypočul krutý verdikt, ktorý neznie príliš priaznivo. V nemocnici totiž povedali hercovi správy, ktorých sa obáva každý pacient…

Jiří Pomeje prežíva náročné obdobie a potom, čo sa mu zosypal manželský život, má veľké zdravotné problémy. Hoci už nad rakovinou raz zvíťazil, nedávno lekári potvrdili, že Jirkovi sa choroba vrátila. Dokonca mu okrem panvy našli nález aj v hrtane a rakovina sa tak rozširuje na viaceré miesta.

Najhoršie sú ale správy lekárov, ktorí vyslovili krutý verdikt. Herec a producent tentokrát nemôže podstúpiť operáciu: „Operatívny zákrok by nepriniesol želané výsledky,“ tvrdia lekári pre český Blesk. Aj keď v minulosti bola operácia nápomocná, problém definitívne nevyriešila.

Jiří sa momentálne nachádza v starostlivosti lekárov nemocnice a čaká na ďalší postup a liečbu. Je tak otázne, ako vyriešia kompetentní náročnú otázku, keďže operácia neprichádza do úvahy. Jiřímu tak ostáva len ostáva dúfať, že nasadená liečba bude účinná. Prajeme veľa síl a skoré uzdravenie.

Jiřího nechcú lekári operovať…

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook