Kušnírová potvrdila sledovanie Kuciaka: NEZVEREJNENÉ slová jej dcéry!

Dátum:

Zlatica Kušnírová prehovorila o sledovaní svojho „zaťa“ Jána Kuciaka a potvrdila tak fakt, že ktosi monitoroval jeho bežný život. Odhalila aj doposiaľ nezverejnené slová svojej dcéry Martiny, z ktorých behá mráz po chrbte…

Jednou z diskutovaných tém v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice je aj sledovanie novinára, ktoré sa prevalilo počas posledných dní. Talianska žurnalistka odhalila desivé zábery, z ktorých je zrejmé, že ktosi monitoroval novinárovu dennú rutinu a zvyky. Najnovšie sa k prípadu vyjadrila aj ministerka vnútra Saková, ktorá potvrdila sledovanie Kuciaka šéfom Spravodajskej jednotky finančnej polície Pavlom Vorobjovom na príkaz nadriadeného, no nie je jasné, či je autorom záznamu ktosi z uvedených.

Sledovanie Kuciaka teraz potvrdila aj mama zavraždenej snúbenice Zlatica Kušnírová, ktorá odhalila, že mladá dvojica viackrát spomínala svoje podozrenia: „Obaja mali pocit, že ich niekto sleduje a odpočúva. No nestresovali, vždy hovorili, že aj tak na nich nemôže nikto nič nekalé nájsť,“ spomína si pani Zlatica pre Plusku.

Okrem Pavla Vorobjova a jeho nadriadeného padá tieň podozrenia aj na Mariána Kočnera, ktorý sa mal novinárovi vyhrážať a ktorý si mal údajne na jeho sledovanie najať bývalého SISkára Petra Tótha. Kušnírová po prvýkrát zverejnila slová jej dcéry o Kočnerovi, z ktorých až mrazí: „Janko povedal podnikateľovi o nejakej 12 rokov starej záležitosti. Kočner ho zúrivo chytil pod krk, nadával mu do zasranov a pýtal sa ho, odkiaľ o tom vie, keď to vedia iba traja ľudia na Slovensku,“ znie prekvapivá spoveď Martininej mamy, ktorá má pocit, že jej dcéra bola rovnakom cieľom vrahov, keďže Ján sa jej so všetkými zisteniami zdôveroval.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...