Reality šou Farma príde na televízne obrazovky už 30. augusta a diváci sa môžu postupne zoznamovať so súťažiacimi. Po predstavení Stanky so šokujúcou minulosťou a fešáka Matúša so smelými plánmi prichádza na rad Miro, ktorý o sebe tvrdí, že je hotovým magnetom na ženy!

Záhradník Miroslav Debnár (26) z Banskej Bystrice si v televíznej šou Farma 13 verí a bez výhry rozhodne odísť neplánuje. Výbušná a netrpezlivá povaha mladého súťažiaceho by sa však mohla na statku stretnúť s konfliktom, pričom Miro otvorene priznáva: „Chcem dosiahnuť jediné, to, prečo som sa prihlásil, koniec koncov, to je tá výhra. Určite si tam nejdem hľadať kamarátov,“ prehlásil Miro.

Miroslav alias Mesut strávil detstvo na dedine a je otvorený priučiť sa novým remeslám a verí si aj v typicky chlapských prácach. Užíva si tiež priazeň dievčat, ktoré si dokáže získať nielen vďaka svojej fyzickej schránke, ale aj pomocou zábavy a humoru.

Farmár sa aktuálne venuje realizáciám záhrad na kľúč pre klientov a po ukončení súťaže očakáva osobnostné i profesijné zviditeľnenie sa. Na Farme sa plánuje vyhnúť prvým duelom a obáva sa zaspávania a prebúdzania sa s prázdnym žalúdkom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza