Šoubiz Martin Šmahel ukázal svoj vymakaný „spodok“, je to poriadny kus chlapa!

Martin Šmahel ukázal svoj vymakaný „spodok“, je to poriadny kus chlapa!

Martin Šmahel sa stal pred dvanástimi rokmi československým „Mužom roka“, a aj keď od získania tohto titulu ubehlo už mnoho času, stále sa drží vo forme. Okrem cvičenia sa venuje moderovaniu nielen rôznych súkromných podujatí, ale pôsobí aj pred kamerami relácie Farma X-tra, ktorú vedie už druhý rok. Reality šou si vyskúšal aj priamo na vlastnej koži v roku 2018, avšak brány statku opustil tesne pred finále.

Po drsných podmienkach markizáckej reality šou Farma X sa z neho stal prísny vegán. Nekompromisné vylúčenie všetkých živočíšnych produktov hrdo prezentuje na sociálnej sieti a snaží sa rozširovať obzory aj svojim fanúšikom. Rozhodnutie prejsť na výlučne rastlinnú stravu opakovane prehlasuje za jedinú cestu správneho druhu životosprávy.

Fitnesák Šmahel si po svojej vegánskej cestičke šliape už 2 roky a zdá sa, že jeho presvedčenie je hlboké. „O tejto téme je stále viac dezinformácií ako skutočných faktov. Cítim to tak, že chcem neustále hájiť mierumilovnú myšlienku vegánstva a uisťovať každeho s opačným nepodloženým názorom, že tento princíp myslenia, stravovania, obliekania a ochrany živých tvorov je krásny a šľachetný,“ povedal v spojitosti so spustením stravovacej možnosti vegarastlinných pokrmov v jedálni Mediculina na Zdravotníckej univerzite v Bratislave.

Napriek tomu, že sa neživí žiadnym živočíšnym produktom, ako sú napríklad vajcia, tvaroh, losos či steak, jeho postava naďalej kričí po pozornosti. K fotografii, na ktorej sa na Instagrame pýši vypracovaným telom, napísal: „Predstav si k tej fotke pár hlbokých motivačných riadkov, niečo o sile a vytrvalosti v tom, čo robíš a o výsledkoch, ktoré práca na sebe po rokoch prináša… Neviem, čo by som sem dnes dal, tak dávam túto fotku z víkendu“, doplnil Šmahel k záberu, ku ktorému veľa slov skutočne nebolo potrebné pridávať.

Vymakané telo Martina Šmahela môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ martinsmahel, radoslavorenic_photo

Exit mobile version