Martin Šmahel zažil šok: Zneužili identitu jeho dcérky s cieľom..!

Dátum:

Martin Šmahel nemohol zostať vo väčšom šoku! V našej spoločnosti sa neustále pohybujú ľudia s nekalými úmyslami, ktorí sa neštítia ukradnúť identitu či dokonca fotografie iného človeka. Tentokrát išlo o dcérku známeho moderátora.

Fitnes tréner na sociálnej sieti opakovane zverejňoval spoločné fotografie so svojou dcérkou Miou, ktorú má s moderátorkou Miriam Kalisovou. Martin si však po rozvode našiel partnerku Beátu, ktorá má z predchádzajúceho vzťahu dcérku Lili a spoločne sa im narodilo dievčatko Emka.

Razom sa tak stal otcom troch dievčat, ktoré však dnes ukazuje len vo veľmi výnimočných prípadoch. Dôvodom je konanie cudzieho muža, ktorý Miu vydával za svoju vlastnú dcéru. Mnohé dámy sa tak mylne domnievali, že ide o samotného Šmahela. ,,Tak vraj oblboval ženy, ktoré mu vďaka mojej dcére dôverovali a išli za ním, a on ich predával na se*uálne zneužívanie. Tam skončila všetka sranda,“ vysvetlil fanúšikom.

Exfarmárovi sa aj z tohto dôvodu nepáči, že rodičia zverejňujú fotografie svojich detí bez ich súhlasu. Údajne tak robia so zvláštnym cieľom. ,,Vedie ich vraj k tomu pocit viny, výčitky svedomia. Vedia, že niečo zanedbávajú a snažia sa všetkým ľuďom okolo seba fotkami dokázať, že to tak nie je. Alebo sami pochybujú o kráse svojho dieťaťa, a tak zbierajú srdiečka, aby ich druhí presvedčili o opaku,“ uviedol svoje poznatky z psychológie známy moderátor.

Vyjadrenie Martina Šmahela

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/martinsmahel  |  Foto: Instagram/martinsmahel, miriam.kalisova, markiza.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...