Polícia Slovenskej republiky informovala verejnosť o kurióznom prípade, v ktorom zohrávala hlavnú úlohu kolobežka. 35-ročný Martin neodolal odstavenému dvojkolesovému vozidlu, a tak sa ho rozhodol ukradnúť priamo z parkoviska. To však robiť rozhodne nemal!

Na Panónskej ceste v Bratislave si majiteľ odstavil elektrickú kolobežku a na krátku chvíľu vošiel do predajne s rýchlym občerstvením. Práve tento okamih sa rozhodol využiť zlodej Martin, ktorý sa najskôr prechádzal po okolí a následne prešiel do útoku. Kolobežku totiž odcudzil, odišiel na nej, no po krátkej chvíli ho neďaleko parkoviska spacifikoval duchaprítomný majiteľ.

Ten okamžite privolal hliadku polície a s páchateľom čakal až do jej príchodu. “Policajti Martina obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov a vznesení obvinenia bol umiestnený v cele policajného zaistenia. V súčasnosti už bol rozhodnutím sudcu umiestnený do výkonu väzby,” uviedla polícia, pričom mužovi hrozí v prípade preukázania viny až trojročný pobyt za mrežami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia