Herecká hviezda Mary Bartalos, ktorá ešte donedávna pôsobila v seriáli Oteckovia, sa už čoskoro stane hrdou mamičkou. Sympatická herečka už neraz uviedla, že na prvom mieste je pre ňu rodina, a tak sa rozhodla dať televízii dlhodobú stopku, pričom sa mieni venovať výhradne svojmu vytúženému bábätku.

Mária Bartalos prekvapila všetkých fanúšikov, keď sa po krátkej známosti uplynulé leto vydala za športovca Adriána. Dvojica však zreteľne žiari šťastím, pričom sa z nej už onedlho stane šťastná rodinka. Mary v dôsledku tehotenstva odmietla i ďalšie účinkovanie v seriáli Oteckovia, a aj keď scenáristi mienili zakomponovať jej požehnaný stav do deja, herečka to odmietla a mieni si naplno užívať materskú dovolenku.

Po boku svojho manžela je však stále aktívna a miesto vysedávania v pohodlí domova venuje svoj čas i pohybovému štúdiu manžela Adriána. “Aj v 8. mesiaci lietam. Som rada, že moje telo mi to stále dovoľuje 🙂 Nie je to tak síce každý deň, už občas cítim, že postupne ide do tuhého, ale v sobotu to bola taká skvelá atmosféra a akcia, že ma to nabíjalo energiou za pochodu! Vďaka vám všetkým zúčastneným!” vyznala sa krásna umelkyňa. A že jej to s bruškom mimoriadne pristane!

Zdroj: Instagram/Maria.Bartalos, kovop