Diváci viac ako dva týždne netrpezlivo čakali na chvíľu, keď dôjde k dlhodobo avizovanému fyzickému útoku zo strany farmára týždňa. Slováci sa nakoniec dočkali, pričom mohli vidieť nielen surové napadnutie spoluhráča, ale aj vyhadzov Mateja Jurkoviča zo statku.

Na obrazovkách televízie Markíza mohli pravidelní fanúšikovia reality šou Farma 11 sledovať v poradí už 47. časť reality šou Farma 11. Práve táto epizóda však bola neštandardná, nakoľko v nej došlo k fyzickému útoku zo strany 41-ročného farmára Mateja Jurkoviča.

Aj keď sa pri konflikte s určeným sluhom Rastislavom Mojsejom spočiatku smial, neskôr mu na pár sekúnd praskli nervy. V jednom momente dal totiž farmárovi poriadnu hlavičku a následne ho odhodilo do zárubne. Po príchode Evelyn a hospodára Martina mali všetci možnosť vidieť kamerové záznamy, ktoré jasne preukázali, že západniar hrubo porušil stanovené pravidlá. V dôsledku nepríjemného incidentu musel okamžite opustiť markizácky statok, pričom Rasťa odviezli na lekárske vyšetrenie.

Matej sa po odvysielaní časti, v ktorej hral dôležitú úlohu, rozhodol prehovoriť k svojim sledovateľom na sociálnej sieti Instagram. Brutálny útok nazval iba malým incidentom s Rasťom. Ako uviedol, považoval za opodstatnené brániť sa, keďže si na svoju osobu vypočul spŕšku urážok. Konanie východniara mu však po konflikte prišlo zábavné, nakoľko bol presvedčený, že dôsledok fyzického kontaktu iba zbytočne nafukuje.

Situácia, ktorá nastala na statku, ho však v súkromnom živote nijak neovplyvnila a stále má dostatočný počet verných fanúšikov. Jurkovič zároveň priznal, že sledovanie reality šou, v ktorej donedávna účinkoval, pre neho skončila. Nebude jej venovať toľko pozornosti, keďže ho zaujímala predovšetkým skutočnosť, ako bude celý konflikt odprezentovaný v televízií. V závere dodal, že pre Markízu je dôležitá sledovanosť, v dôsledku čoho sa odvysielajú iba zostrihané situácie, ktoré môžu byť pre diváka zaujímavé.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, Instagram/matej.jurkovic.official  |  Foto: markiza.sk