Už v škôlke sa nás učiteľky snažia naučiť, aby sme sa delili o jedlo či hračky. Ak príde dieťa o milovanú vec, spustí plač. Čo však robiť, ak ste dospelý muž, ktorému snúbenica kradne najmilovanejšiu sladkosť? V prípade tohto mladíka došlo k radikálnemu kroku!

Snúbenci Stacey a Dave sa poznajú dlhé roky, počas ktorých sa im narodilo dieťa a zadovážili si spoločný dom. Na rade je plánovanie svadby, no oboch momentálne zamestnáva úplne iná vec. Obaja sú totiž milovníci rovnakej čokolády, ktorú si v minulosti mladá mamička veľmi rada ukradla z chladničky takmer vždy, keď nebola v blízkosti jej milovaná polovička.

Dave sa však rozhodol pre radikálny krok a kúpil si trezor! Paradoxne, s novým ,,členom“ rodiny sa pochválila na sociálnej sieti práve nahnevaná žena. „Takže, toto príde… Kúpite si dom, máte spolu dieťa, zasnúbite sa, plánujete svadbu, dávate dokopy váš dom a toto sa stane! Dave išiel a kúpil si pos*atý trezor do chladničky na zámok, pretože je somár a nechce sa so mnou viac deliť o čokoládu! Nechcete ho niekto? Toto je určite dôvod na rozchod, no nie?“ posťažovala sa s humorom Stacey, pričom zverejnila zábery zamknutej sladkosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ladbible.com  |  Foto: Facebook/Stacey Lowe, Pixabay