Známa moderátorka televízie JOJ prežíva hrozné chvíle strachu a bezmocnosti. Tvár obrazoviek na sociálnej sieti zverejnila hrozné zábery svojho synčeka Maxa. Len 6-mesačný chlapček musel byť náhle hospitalizovaný, pričom moderátorka prosí fanúšikov o pomoc.

Moderátorka Dana Čapkovičová, predtým Strculová, prežíva obrovský strach. Ako priznala pred niekoľkými hodinami na sociálnej sieti, jej synček Max musel byť okamžite hospitalizovaný. Televízna tvár JOJky ukázala aj strašné zábery jeho telíčka posiateho veľkými červenými fľakmi.

Aktuálne tak prežíva hrôzu v nemocnici, a zároveň musí byť bez manžela a dcérky Sárky. Jojkárka však netuší, či ide o alergickú reakciu alebo čosi iné a o pomoc pri zistení príčiny bezradne prosí aj svojich fanúšikov: „Nie sme alergici, ani Sárka nikdy nebola a do včera ani Max. A ja netuším, z čoho sa mu to mohlo stať. Pomôžte,“ čaká na rady.

Srdce mi krváca. Musíme tu ostať, v cudzom prostredí a bez Sárky,“ dodala smutne. Napokon informovala všetkých o tom, že fľaky z telíčka Maxa stále nezmizli, no po podaní liekov už nepociťuje také svrbenie. Netrpezlivo tiež čakajú na výsledky krvi: „Zobrali mu toľko krvi, že som sa pýtala, či mu nebude chýbať,“ obávala sa znepokojená mama, ktorá dúfa, že im lekári pomôžu. Nepríjemné dni prežil aj známy slovenský herec, ktorý musel kontaktovať políciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/dana_capkovicova, Televízia JOJ