Známa moderátorka televízie Markíza, ktorá sa divákom prihovárala aj z obľúbenej reality šou Love Island, mala v piatok nepríjemnú autonehodu. O hroznú skúsenosť sa podelila aj s fanúšikmi na sociálnej sieti. Nehoda bola o to desivejšia, že v aute sa v tom okamihu nachádzala jej 3-ročná dcérka Viola.

Nikol sa o všetko podelila so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti, kde zverejnila aj zábery rozbitého vozidla. “Šla som s Violkou k babičke a v poslednej zákrute na nás toto auto vybehlo v protismere,“ uviedla podrobnosti. Moderátorke, dcérke a ani nikomu ďalšiemu sa, našťastie, nič nestalo.

Nehodu mala pritom podľa jej slov spôsobiť staršia pani, ktorá zrejme počas jazdy dostala mikrospánok. Po zrážke sa jej ospravedlnila a televíznu tvár teraz čaká vybavovanie papierov v poisťovni. Na záver posiela všetkým varovný odkaz: “Môžete byť akokoľvek dobrý vodič, mať dobré auto, ale nikto nedokáže ovplyvniť, čo vás na ceste stretne. Jazdite, prosím, opatrne!“ Pred niekoľkými hodinami pritom polícia zachytila vodiča s takmer 5 promile, ktorý spôsobil nehodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nikolmoravcova │ Foto: IG/nikolmoravcova, Televízia Markíza