Jedna z najúspešnejších speváčok domácej hudobnej scény pôsobí na výslní šoubiznisu už od roku 2009, kedy sa dostala medzi finalistov populárnej šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Monika Bagarová (26) doslova vyrastala pred očami fanúšikov, pričom teraz ich necháva nahliadnuť aj do života svojej prvorodenej dcérky Rumie.

Krásna speváčka Monika Bagarová sa stala tesne pred finále šiestej série československej Superstar, v ktorej pôsobila ako porotkyňa, hrdou mamičkou. Hudobníčka sa nikdy netajila skutočnosťou, že túži po veľkej rodine, pričom si ju napokon založila s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom (30). Krásna brunetka a zápasník pôvodom z Uzbekistanu tvoria pár od konca roku 2018 a Monika od tohto okamihu doslova žiari šťastím.

Najväčšiu radosť do života jej ale priniesla rozkošná dcérka Rumia, ktorá dostala meno po babičke z otcovej strany. Dievčatko, ktoré sa objektívom fotoaparátov spočiatku úspešne vyhýbalo, však v posledných týždňoch poriadne vyrástlo a ukázalo už aj svoju tvár. Usmiata krásavica v sebe gény ani jedného z rodičov nezaprie a kým sa doplnkami ladí s maminou Monikou, do tváre sa zatiaľ ponáša predovšetkým na otecka. „Dva mesiace najväčšej lásky na svete. Náš poklad, zmysel života,“ napísala k snímkam dojatá mamička. Čo poviete, nie je na zjedenie?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/bagarovamonika