Nie je žiadnym tajomstvom, že manželia Vinczeovci si túžili založiť rodinu, no zároveň otvorene priznali problém, ktorý im to neumožňoval. Po dlhom zvažovaní sa rozhodli pre adopciu, pričom po troch rokoch od podania žiadosti došlo k zlomu a dvojica sa už nejaký čas teší z malého drobca.

Adele a Viktorovi Vincezovcom pridelili úrady niekoľkomesačné bábätko v novembri 2022. Média sa okamžite zaujímali o nového člena ich rodiny, no manželia avizovali, že museli podpísať mlčanlivosť. Detaily o dieťatku tak ostávali utajené, kým obľúbená moderátorka iba nedávno priznala, že majú v starostlivosti chlapčeka.

Známa blondínka najnovšie v podcaste Snami uviedla, že pri adopčnej žiadosti bolo možné určiť si kritériá v súvislosti s pohlavím, vekom či pôvodom dieťaťa. ,,My sme si neurčili žiadne kritérium, iba nejaký vek sme si určili, že do dvoch rokov,“ vysvetlila Adela, pričom celú záležitosť ohľadom adopcie považuje za citlivú.

Podľa jej slov je u nich dieťatko akoby na návštevnom pobyte, i keď dvojica už má byť aj v súdnom procese, ktorý môže byť veľmi zdĺhavý. Moderátori sa otvorene spýtali hostky, či môže nastať situácia, kedy by dieťa manželom odobrali. ,,Teoreticky by sa to stať mohlo, neviem prečo, ale teoreticky áno, ešte to nie je vôbec isté. Nemyslím si, že sa to nejak stáva, tam by sa muselo niečo zásadné stať,“ priblížila Vinczeová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/Oski Barami  |  Foto: TV Markíza, IG/viktorvincze, letsdance.markiza