Nielen na Slovensku, ale všade vo svete sa stali tetovania určitým spôsobom osobného vyjadrenia k rôznym aspektom. Či už ide o vykreslenie spomienok, postojov, názorov alebo obyčajné stvárnenie obľúbených obrázkov, tetovanie samotné je čoraz populárnejšie nielen medzi mladými ľuďmi, ale aj tými staršími. 

Kým v minulosti boli potetovaní predovšetkým väzni a námorníci, dnes sa hrdí obrázkom na tele takmer každý druhý človek na zemi. Niektorí si dávajú tetovania zvečniť  ako jemný symbol, iní prepadnú tejto vášni na celý život. Jednou z nich je aj 30-ročná Austrálčanka Sarah Gray, ktorá pracuje ako lekárka.

Extravagantná žena je síce obľúbenou doktorkou, no jej výzor na prvý pohľad odpudí množstvo pacientov. S tetovaniami začala ako 16-ročná, pričom dodnes zdobí väčšinu jej tela nespočet farebnách obrázkov.

Kým sa jej pozeráte do tváre, zaiste vo vás zarezonuje milý úsmev a príjemný výraz, avšak akonáhle zídete nižšie, prekvapí vás divoký vzhľad mladej lekárky. Ako sama priznala, neraz sa stretla s nevôľou okolia, pričom z ľudí, ktorí ju za vzhľad odsudzujú, si nič nerobí.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/rosesarered_23