Šou Tvoja tvár znie povedome zaznamenala u slovenských divákov mimoriadne pozitívny ohlas, pričom výnimkou nebola ani špeciálna epizóda s najmenšími súťažiacimi. Pre veľký úspech tak dala Markíza možnosť vystupovať deťom na doskách, ktoré znamenajú svet, pričom prvú sériu s prehľadom vyhrala najmladšia súťažiaca.

7-ročná Sára Šalingová upútala porotu aj divákov šou Tvoja mini tvár znie povedome, kde pôsobila po boku ďalších šikovných detí. Mentorkou nadaného dievčatka bola spevácka hviezda Mária Čírová, pri ktorej sa podarilo najmladšej účastníčke prespievať až na prvú priečku.

Malá umelkyňa po výhre nezaspala na vavrínoch a v predvianočnom období prichádza so svojou prvou sólovou piesňou Vtedy sú Vianoce. „Spievanie mám zo všetkého najradšej. No ešte radšej mám Vianoce. Čas, kedy máme k sebe blízko. Dnes sa Vám chcem poďakovať za Vašu blízkosť, ktorú mi prejavujete. Prajem Vám, nech Vás radosť, ktorú prežívame v týchto dňoch nikdy neopustí. Môj Vianočný darček pre Vás,“ uviedla za mladú speváčku jej mama Barbora. A že ide o skutočne kúzelný darček!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YT | Foto: IG/sara_salingova_official, YT