Aj keď by to mnohí neboli očakávali, superstar z roku 2015 a atraktívny futbalista si k sebe našli cestu. Emma Drobná (25) a Filip Šebo (35) sa jedného dňa stretli na lavičke v meste a po prvej spoločnej prechádzke na zmrzlinu už kráčajú životom jeden po boku druhého.

Emma Drobná je jednou z najpopulárnejších domácich hudobníčok, pričom len prednedávnom predstavila verejnosti nový singel Demons. Práve na krste úspešnej novinky sa blondínka ukázala v spoločnosti futbalistu Filipa Šeba, ktorý nemohol zo svojej lásky spustiť zrak. Dnes zamilovaná dvojica dovolenkuje v slnečnej Austrálii, kde si spoločne užíva vzájomnú prítomnosť i najkrajšie sviatky v roku.

,,Bolo to úplne, povedal by som, že až pubertálne zaľúbenie sa, malo to pubertálny, bezmobilný, bezsociálnomediálny normálny priebeh, ako by sa to malo zažiť a ako sme to my zažili. Bolo to medzi nami dvoma, bolo to skrátka také, aké to malo byť. Vrátili sme sa do detských čias a preto si myslím, že naše chvíle sú o to úprimnejšie,” uviedol pred pár dňami Filip pre magazín Pluska.sk. No nie sú rozkošní?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/sebofilip, emmadrobna