Matej „Sajfa“ Cifra (39) a jeho manželka Veronika Cifrová Ostrihoňová (30) nedávno ohlásili najkrajšiu správu v ich živote. Okrem tehotenstva ich, naopak, nemilo prekvapil padák Veroniky z rádia Europa 2. Teraz dokonca dostal stopku aj Sajfa!

Sajfa a Veronika patria k najsympatickejším párom nášho šoubizu, pričom zamilovaný párik nedávno ohlásil radostnú novinku. Veronika je tehotná a spolu s moderátorom sa už nevedia dočkať svojho prvého spoločného potomka.

Okrem radosti z nadchádzajúce rodičovstva ale musia čeliť aj nepríjemným správam v pracovnom živote. Nedávno Veroniku zaskočila smutná správa z rádia Europa2, ktoré nečakane zrušilo jej obľúbenú talkshow Smalltalk.

Najnovšie ale dostal padáka aj výrečný Sajfa. Ten je totiž spolu s Adelou pravidelnou moderátorskou tvárou na prestížnom udeľovaní ocenení OTO. Počas aktuálneho ročníka ale bude chýbať a na pódiu ho vystrieda herec, moderátor a zabávač Michal Hudák. Vedenie televízie siahlo rovnako aj po novom režisérovi, kedy Petra Núñeza nahradí Jeffo Minařík, ktorý má za sebou projekt Česko Slovensko má talent. Dvojici sa tak o čosi zúži rodinný rozpočet, ktorý ale doplnia zo svojich stabilných flekov v televízii Markíza a vo Fun radiu.

Najprv dostala padáka v Europe2 tehotná Veronika…
…teraz nahradili na OTOvi aj Sajfu, ktorého vymení Michal Hudák

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram, Facebook