Haberovci patria v našom šoubiznise k najsympatickejším párom a najstabilnejším dvojiciam, ktoré sú aj po rokoch do seba bezhlavo zamilované. Na povrch sa ale konečne dostalo ich dobre strážené tajomstvo…

Paľo Habera (56) a modelka Daniela Peštová (48) sú rozhodne jedným z najsympatickejších párov v Čechách aj na Slovensku a ich súdržnosť a neutíchajúce prejavy lásky im môžu závidieť mnohé manželstvá. Jedna vec však ostávala pre ich fanúšikov až doteraz veľkou záhadou.

Ani jeden z páru sa totiž nikdy verejne nevyjadroval o tom, či sa holúbkovia, ktorí spoločne vychovávajú tri deti, stali medzičasom aj oficiálnymi manželmi. Výnimku ale konečne urobil práve Paľo, keď prijal pozvanie do relácie českého rádia Impuls. Tu po prvýkrát priznal pravdu o tom, ako to medzi ním a krásnou modelkou s dokonalými krivkami vlastne je.

„Čakáme, kým dospeje celá naša „osádka“, teda deti. Aby si to uvedomili, čo sa potom vlastne stane. Možno k tomu raz príde, ale my sme dobrovoľne spolu. Viem, že inštitúcia manželstva je super, ale my to máme tak, že proste na to nemáme papier,“ znejú slová speváka a kata súťaže SuperStar, ktorý nevylúčil, že keď deti podrastú, možno napokon svoju lásku požiada aj o ruku. Paľo sa pritom nedávno stal starým otcom a ukázal roztomilý záber so svojou vnučkou.

Paľo prezradil v českom rádiu najväčšie tajomstvo
S Danielou stále nie sú manželia
Svadbu však do budúcna nevylúčil..

Zdroj: Rádio Impuls | Foto: Instagram