Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková (28) bola v minulosti hviezdou seriálu Búrlivé víno, a dokonca mala hrať aj v Oteckoch, kde získala postavu právničky Emy. Do cesty jej však prišlo druhé tehotenstvo, s ktorým nerátala. Výchova dvoch detí jej dáva poriadne zabrať a ešte prednedávnom si nevedela predstaviť návrat pred obrazovky. Nastal však nečakaný zvrat!

Pocisková sa momentálne teší z 2-ročného synčeka Hektora a 11-mesačnej dcérky Lianky. Starostlivosť o ratolesti je však náročná, a dokonca priznala, že sú chvíle, kedy to nezvláda. Dvojnásobná mamička sa však túžila vrátiť k divadlu a seriálom, ktoré ju spravili tak populárnou. Jej sen sa postupne stáva skutočnosťou.

Po krátkej prestávke sa na obrazovkách televízie Markíza opäť objavia legendárni Susedia, tentokrát už šiesta séria. Do zostavy hercov sa pripojí partnerka Filipa Tůmu, ktorá bude hrať starostku obce, pričom František (Peter Marcin) sa stane jej hovorcom a logicky aj podriadeným. Pripravené sú tak humorné scény, pričom Nela rozhodne nevyzerá ako unavená dvojnásobná mamička, ale pôsobí ako rázna dračica.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: markiza.sk,Facebook/Sestričky, Facebook/Oteckovia, Facebook/Susedia