Polícia sa obracia na verejnosť s prosbou o pomoc pri pátraní po nezvestnom 25-ročnom mladíkovi. Naposledy bol videný v mieste svojho bydliska v pondelok 21. mája napoludnie jeho družkou. Od tej doby o ňom nemajú blízki žiadne informácie.

Roman (25) z Dolnej Maríkovej (okres Považská Bystrica) sa pohybuje na osobnom motorovom vozidle Citroen C 4, evid. Čísla PB 615 CB čiernej metalízy. Nezvestný sa od tej doby ako odišiel z domu doposiaľ nikomu neozval a nepodal o sebe žiadnu správu.

Roman je asi 184 cm vysoký, štíhlej postavy. Má krátke rovné bledé vlasy a modré oči. Naposledy mal na sebe oblečené modré krátke kárované nohavice, modré tričko, obuté mal bledomodré plátené tenisky- tzv. číňaky a so sebou mal zelenej farby.

„Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu hľadanej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158, alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Považská Bystrica na tel. čísle 096126 3755. Prípadne priamo na Kriminálnu políciu v Považskej Bystrici na telefónnom čísle 0961273370,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trenčíne Elena Antalová.

Zdroj/Foto: KR PZ Trenčín | Ilustračné foto: hitky.sk