Rozruch okolo účastníkov Farmy 14 neutícha ani po skončení markizáckej reality šou. Jeden z najvýraznejších súťažiacich má byť totiž aktuálne zamilovaný. Jeho novou láskou je pritom nemenej kontroverzný slovenský spevák, ktorý mal v minulosti opletačky s Miroslavou Fabušovou.

Známy farmár našiel svoje šťastie až po skončení 14. série reality šou na statku. Reč je o kontroverznom Minhovi Nguyen Anh, ktorý sa na televíznych obrazovkách výrazne zapísal do povedomia divákov. 20-ročný Bratislavčan sa mal pritom podľa slov Giuliany zahľadieť na statku do Tamása.

Tentokrát sa však prevalil jeho nový vzťah, pričom dvojicu má Minh tvoriť s nemenej kontroverzným slovenským spevákom Davidom Keyom. Ten sa pre zmenu zviditeľnil aj vďaka bývalému vzťahu a konfliktom s Miroslavou Fabušovou, s ktorou mal údajne dokonca čakať bábätko. Zdá sa však, že obidvaja mladíci našli vo svojom náručí to pravé orechové.

Ako totiž David vyzradil pre portál Topky, s Minhom sa spoznali cez sociálnu sieť, no po pár dňoch sa stretli a zistili, že si výborne rozumejú. „Máme spoločných kamarátov a aj záujmy, čo je najdôležitejšie. Dosť cestujeme a verím, že spoločne to dotiahneme ďaleko, nakoľko sa vzájomne podporujeme v tom, čo robíme,” uviedol nadšený spevák. Ten napokon ukázal s Minhom aj pár spoločných zamilovaných záberov, foto >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Televízia Markíza, IG/davidkeyofficial, Televízia JOJ