Kým niektoré ženy by dali za možnosť otehotnieť celý svoj život, iné sa o svojich potomkov nedokážu postarať na základe vlastnej hlúposti. Česká republika ostala v uplynulé dni v šoku z istej mamičky, ktorá bola tak opitá, že si nevšimla ani to, že jej sociálka odobrala syna priamo spred nosa!

Uplynulý štvrtok zasahovali policajti pri nezodpovednej matke zo Zákupa v Českolipsku, ktorá sa po ceste ponevierala s 9-mesačným synom v kočíku. Hliadku na ňu zavolali okoloidúci vodiči, nakoľko žena sa zdala byť už na prvý pohľad podgurážená. Ako neskôr vyšlo najavo, šoféri sa nemýlili a “mamička roka” skutočne nafúkala neuveriteľné 3 promile!

Ešte predtým, ako sa s dieťaťom vydala domov, sedela tri hodiny v miestnej krčme bez vody a jedla. „Žena ťažko artikulovala a mala problémy s orientáciou v priestore. Na otázku, kde býva, po dlhom premýšľaní označila svoju dedinu, ale rukami ukazovala na opačný smer oproti skutočnosti,“ uviedla policajná hovorkyňa Ivana Baláková.

Policajná hliadka následne odviedla ženu v dobrej vôli domov a vyzvala ju, aby dala synovi mlieko. Napriek tomu, že ho odišla skutočne pripraviť, príslušníci zákona ju opäť našli, ako v inej izbe konzumuje alkohol. O nič lepšie na tom nebol ani jej partner a otec dieťaťa, ktorý sám nafúkal 1,85 promile. „Keď sociálna pracovníčka odchádzala s dieťaťom do nemocnice, jeho opitá matka tvrdo spala a vôbec netušila, čo sa práve v jej rodine odohráva,” uzavrela Baláková.

Zdroj: extra.cz