Šesticu televíznych priateľov poznajú milióny fanúšikov po celom svete, keďže seriál Priatelia sa stal doslova legendárnym. Ľudia si zamilovali množstvo zábavných situácií, ktoré hercom pred kamerami priniesol sám život. V epizódach sa však objavilo aj množstvo detských hercov, pričom jeden chlapček stvárnil svojho času syna Rossa Gellera. Dnes je z neho však dospelý a úspešný muž.

Neodmysliteľnou súčasťou mimoriadne úspešného seriálu bol zaiste aj malý Ben, ktorý si zahral úlohu syna Rossa Gellera (Davida Schwimmera). O túto rolu sa delili dvojičky Dylan a Cole Sprouse. Neskôr sa obaja stali hlavnými hviezdami seriálu Sladký život Zaca a Codyho na detskej stanici Disney Channel, kde si vybudovali slušnú kariéru. Zatiaľ, kým Cole sa herectvu venuje dodnes, jeho brat Dylan sa objavuje v televízií už len zriedka.

„Chlapci“ dnes majú už 26 rokov, pričom Cole sa vo svete šoubiznisu rozhodne nestratil. V tejto chvíli účinkuje v seriáli Riverdale, pričom tvorí pár so svojou hereckou kolegyňou Lili Reinhart. Pri spomienke na seriál Priatelia po rokoch priznáva, že bol zamilovaný do Rachel (Jennifer Aniston). „Bolo to pre mňa nesmierne ťažké spolupracovať s Jennifer Aniston, pretože som do nej bol bláznivo zamilovaný. Bol som ňou v tom čase úplne očarený a nemal som slov, zabúdal som kvôli tomu aj text,“ verejne priznal na sociálnej sieti známy herec.

Predtým

Teraz

Cole Sprouse

Zdroj: Facebook/ Cole Sprouse  |  Foto: Facebook/ Cole Sprouse, YouTube