Zuzana Plačková odštartovala svoju kariéru v reality šou Hotel Paradise ako slovenská Paris Hilton, pričom s odstupom času sa z nej stala úspešná podnikateľka. 31-ročná hviezda sociálnych sietí najnovšie svoje portfólio rozšírila o nečakný produkt, ktorý sa celkom vymyká tomu, na čo boli jej fanúšikovia zvyknutí.

Na čo siahne, to premení na zlato! Zuzane Plačkovej ide v poslednom odbobí karta a produkty instagramovej hviezdy sú doslova na dračku. Potom, čo influencerka začala s predajom kolagénov, oblečenia či olejov do prania, sa tesne pred pôrodom odhodlala na ďalší podnikateľský zámer.

Brunetka len pred pár dňami verejnosti oznámila, že pod srdcom nosí chlapčeka, ktorý dostane nevšedné meno Dion, pričom čakanie na pôrod si môže skrátiť pochutnávaním si na vlastných chipsoch!

Zuzana totiž počas hudobného festivalu Hip-Hop žije predstavila sledovateľom na Instagrame solené lupienky, ktoré si návštevníci mohli premiérovo zakúpiť z automatu za sumu 1,90 €. “Už tento mesiac ich budete môcť zakúpiť na všetkých OMV pumpách a taktiež supermarketoch TERNO a dalších. Túto chuť a iné ďalšie si zamilujete,” odkazuje influencerka.

Zuzana Plačková a jej chipsy

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova