Slovenská speváčka, ktorá v júni oslávi 25. narodeniny, sa s fanúšikmi podelila o nádhernú životnú novinku. Potom, čo len prednedávnom bojovala s rakovinovým ochorením, ju jej priateľ požiadal o ruku a ona povedala ÁNO!

Patríciu Janečkovú spoznala široká verejnosť ešte v roku 2010, keď svojim hlasom očarila nielen porotu, ale aj divákov šou Talentmánia. Víťazka jedinečného projektu sa i naďalej ostala venovať opernému spevu, keď jej rozbiehajúcu sa kariéru prerušila rakovina prsníka. Hudobníčka sa však nevzdala a s podporou rodiny i fanúšikov sa pustila do životného boja, pričom priebeh liečby približovala aj na sociálnych sieťach.

Patrícia napokon podstúpila mastektómiu, vďaka ktorej ochorenie ustúpilo a dnes sa opäť teší z bežných slnečných dní. S fanúšikmi sa dokonca len pred pár hodinami pochválila nádhernou novinkou, a to že z nej už čoskoro bude vydatá pani. O ruku ju mal totiž požiadať partner Vlastimil Burda, s ktorým tvorí pár dva roky: “Nie je čas strácať čas. Bude svadba,” napísala speváčka k záberu s neprehliadnuteľným prsteňom. Snúbencom srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/patricia_janeckova