V Británii má kráľovská rodina zažívať poplach hneď pár hodín po narodení malého Archieho. Ako totiž odhalil známy americký magazín, DNA testy otcovstva mali potvrdiť šokujúce výsledky, z ktorých je princ Harry zdrvený.

Kráľovská rodina je na nohách a čelí nevídanému škandálu. Potom, čo si z malého Archieho urobil nechutný žart známy redaktor, prišlo na rad ešte čosi oveľa horšie. Podľa informácii amerického magazínu Globe a portálu Gossipcop sa mal totiž princ Harry dozvedieť zdrvujúce správy. Jeho prvorodený synček Archie údajne nemá byť jeho! Smutná novinka sa mala potvrdiť po DNA testoch z plodovej vody.

Z týchto šokujúcich slov má byť Harry doslova zdrvený: “Totálne zbledol, bol skoro priesvitný. Meghan sa potom rozplakala a šepkala, že je to nemožné, že to nemôže byť pravda. Harry je zničený, ale nechce chlapčekovi zničiť detstvo, takže bude mlčať,” šokuje hroznými slovami anonymný zdroj z okolia kráľovskej rodiny. Harry mal pritom výsledky odmietať prijať a zakričať na zamestnanca, ktorý správu doručil: ” Toto je chorý vtip.”

Ešte hroznejšia má byť bezprostredná reakcia najbližšej Harryho rodiny potom, čo sa dozvedeli novinku. Vojvodkyňa Camilla (71), ktorá dlhú dobu nepatrila práve medzi obľúbenkyne dvora a verejnosti, mala zahlásiť: “Ja som to hovorila!” Otázkou tak ostáva už len to, či je informácia z Ameriky naozaj pravdivá, aj keď sa predpokladá, že ide o nemiestny vtip. Odborníci však už stihli vyhotoviť záber, ako bude pravdepodobne vyzerať Archie, keď trošku vyrastie.

Harry podľa amerického magazínu nie je otcom Archieho
Smutné výsledky mali priniesť DNA testy
Vojvodkyňa Camilla zareagovala naozaj tvrdo

Zdroj: gossipcop.com │ Foto: YouTube/BBC, TODAY, Instagram/theroyalfamily