Je to vonku! Po rozchode s Dušanom Pašekom ostávala nejakú dobu Miriam Kalisová sama a spoločnosť jej robila dcérka Mia či kamarátky. Tomu je však teraz koniec a moderátorka bola prichytená pri bozkoch so známym Slovákom!

Miriam Kalisová sa po nečakanom rozchode s Dušanom Pašekom ml. objavovala istú dobu sama. Kým Pašek sa dal dokopy s mladučkou misskou Dominikou, moderátorka si užívala prítomnosť svojej dcérky Mie a na akcie si vyrazila spolu s kamarátkami. Na známej módnej šou sa dokonca vysmievala z Pašekovej novej známosti.

Tomu je však teraz koniec a aj sympatická blondínka konečne žiari po boku nového priateľa. Na hokejový zápas do Košíc, kde sa proti sebe postavilo Slovensko a Nemecko, totiž dorazila v sprievode známeho Slováka. Spočiatku sa síce zdalo, že ide len o známych, no počas zápasu sa uvoľnili a Pluske sa podarilo prichytiť dvojicu pri vášnivých bozkoch, ale aj úsmevoch a objatiach.

V slovenskom šoubiznise pritom vôbec nejde o neznámu tvár a Kalisovej nový objav sa volá Michal Menkyna. Pohľadný muž vlastní eventovú spoločnosť a v rokoch 2010 až 2011 randil s výraznou blonďavou playmate Evou Cifrovou. Vzťah im po roku stroskotal, no neskôr sa dal dokopy aj s herečkou zo Súdnej siene Petrou Palevičovou. Teraz sa zrejme rozhodol opäť zaloviť v šoubizových vodách a do oka mu padla práve krásna markizáčka. Dvojici prajeme veľa lásky.

Miriam s novým priateľom môžete vidieť >>> TU <<<

Kalisová bola na hokeji prichytená s novým priateľom
Tým je majiteľ eventovej agentúry Michal Menkyna
Kalisová si s Menkynom vymieňala horúce bozky
Menkyna v minulosti randil aj s playmate Evou Cifrovou

Zdroj: pluska.sk  Foto: Facebook/Judita Hrubyová, Instagram/miriam.kalisova, eva_cifrova_official