Influencerka a podnikateľka Zuzana Strausz Plačková porodila začiatkom septembra vytúženého synčeka Diona, ktorého priviedla na svet na bratislavských Kramároch. Ešte predtým, ako sa chlapček narodil, mu pyšní rodičia založili účet na sociálnej sieti, kde má dnes už takmer 90-tisíc fanúšikov.

Svet internetu je však, ako sa zdá, neúprosný aj voči deťom, pričom výnimkou nie je ani rozkošný Dion. Na adresu chlapčeka sa totiž mali začať vyjadrovať prví neprajníci, voči čomu sa okamžite rozhodla zakročiť jeho mama Zuzana.

,,Netuším, kde sa v ľuďoch berie to zlo a tá tupota. Taktiež nechápem, že či si vy naozaj myslíte niektorí, že keď mi napíšete nejaký sprostý koment a odpovedáte na fotku malého Diona, že vás tu ešte nechám,“ ohradila sa čerstvo zasnúbená influencerka, ktorá je okrem hlúpych reakcii alergická aj na nevyžiadané rady.

,,Otázky typu, že kedy vám ukážem Diona… Ukážem vám ho vtedy, kedy ja budem chcieť, alebo keď bude mať aspoň pol milióna followerov, alebo milión,“ dodala s nadhľadom sebe vlastným Zuzana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova, dion.baby, streamable.com