Farma 13 sa ešte poriadne ani nezačala a medzi súťažiacimi lietajú prvé iskry. V pondelok (30. augusta) odvysielala Markíza úvodné zábery aktuálneho ročníka, ktorý sa začal poriadnym adrenalínom, keď boli farmári rozdelení do troch tímov s tým, že pred vstupom na statok musia zvládnuť neľahké úlohy.

Pätice farmárov si hneď v úvode vyskúšali, aké je to držať za jeden povraz a podporovať sa, pričom niektorí to skutočne nemali jednoduché. Kým muži ako praví gentlemani niesli väčšinu dámskych kufrov pevne v rukách, dievčatá sa snažili pokoriť neľahké podmienky vstupu na statok. Kľukatá cesta zocelila nielen súťažiacich ako jednotlivcov, no postupne sa začali spoznávať aj ako súperi či budúci priatelia.

A kým v dvoch skupinkách zatiaľ výraznejšie sympatie neprebehli, v tíme bielych sa pár hodín po štarte začali tvoriť prvé konšpiračné teórie. Taxikár Daniel, ktorý v minulosti prekonal rakovinové ochorenie, a účtovníčka Mirka nezvládali tempo ostatných súťažiacich, a tak kráčali za vytúženým cieľom o čosi pomalšie. Tu sa už o slovo prihlásil stavbár David, pričom prišiel s nečakanou teóriou.

„Tam ju oprie o strom,” zahlásil mladík, ktorý bol presvedčený, že Dano, ktorého doma čaká partnerka, sa na blondínku jednoznačne pozerá, ako keď muž túži po žene. Opačný názor mala 19-ročná študentka Patrícia, pričom zhodnotila, že Mirka nie je typ ženy, ktorá by sa nechala zviesť po pár minútach. ,,Podľa mňa nie, ale videl som, ako sa na ňu pozerá. To sa človek nepozerá len tak… Páči sa jej!” dodal sebaisto.

Farmu X-tra si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk