Zdá sa, že poslankyňa Romana Tabak bojuje za prvenstvo v najväčšom počte prešľapov. Už teraz leží mnohým občanom poriadne v žalúdku, no ona ešte prilieva olej do ohňa. Tentokrát si zrejme zmýlila akciu, na ktorej sa zúčastnila.

Členka strany OĽaNO sa dopustila nejedného zlyhania, pričom na ne ešte upozornila aj na sociálnej sieti. Zdá sa, že sa nepoučila, keďže najnovšie sa zúčastnila na recepcií pre poslancov Národnej rady SR pri príležitosti 76. výročia Dňa nezávislosti Indonézie, ktorá bola taktiež rozlúčkou s veľvyslankyňou Adiyatwidi A. Asmadyovou. Tá v tejto pozícií pôsobila posledné štyri roky.

Bývalá tenistka si však zrejme pomýlila oficiálnu udalosť s akciou smotánky. Na jej krátke čierne minišaty upozornili aj ľudia na sociálnej sieti, podľa ktorých si rozhodne nezvolila najvhodnejší outfit. ,,Na oficiálne návštevy sa nenosia takéto šaty, pani Tabak,“ napísala jedna z komentujúcich dám.

Výber šiat však nenechal chladným ani experta na protokol a etiketu. „Pani Romana Tabák má nesporne dlhé vyšportované nohy, za ktoré by sa žiadna žena nemusela hanbiť, no na rozlúčkovú recepciu indonézskej veľvyslankyne si šaty nevybrala práve najlepšie. Mladej atraktívnej poslankyni sa síce čierne koktejlky (tzv. malé čierne šaty) na recepciu hodia, ale buď z nich trochu vyrástla, alebo si ich kúpila príliš krátke,” povedal Marek Trubač pre ereport.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ereport.sk  |  Foto: FB/Romana Tabak, IG/romanatabak