Nedávno sa rozišli, no už opäť šokujú. Po odlúčení sa totiž nečakane stanú rodičmi. Kontroverzný spevák, ktorý má na konte viaceré škandály a strety so zákonom, sa tak po druhýkrát stane otcom.

Tomu sa hovorí prekvapenie! Slávna dvojica sa nedávno rozišla, no prišiel poriadny šok. Kontroverznému spevákovi Chrisovi Brownovi porodí jeho bývalka Ammika Harris dieťa. Nečakanú správu potvrdil portál TMZ, ktorý uviedol, že expartneri budú mať už na jeseň svojho chlapčeka.

Kým pre Ammiku pôjde o prvé dieťa, Chris bude vychovávať už druhé, keďže má z bývalého vzťahu 5-ročnú dcérku Royalty. Fanúšikovia ich zo sladkého tajomstva podozrievali už v máji po zverejnení skratky „BM“ na sociálnej sieti, ktorá mala znamenať „baby mama“ teda mamička bábätka. V tomto prípade sa nemýlili a správy boli potvrdené.

Chrisova bývalá partnerka je aj s bruškom v poriadku a je šťastná, ako sa o ňu spevák stará po finančnej, medicínskej aj emocionálnej stránke. 30-ročný Brown má pritom na rováši viaceré škandály. Nedávno ho parížska polícia pustila z väzby po obvinení zo znásilnenia, pričom v minulosti mal zmlátiť speváčku Rihannu, ktorá bola v tom čase jeho priateľkou. Snáď sa poučil a k Ammika, ktorá čaká jeho syna, sa bude správať s rešpektom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Instagram/chrisbrownofficial, ammikaaa, ririgalbadd, Pexels