Sajfa prekročil hranice: TAKTO opäť urazil Zdenu Studenkovú!

Dátum:

Moderátor Matej “Sajfa“ Cifra je známy svojim nekorektným humorom, pričom ho poznáme ako človeka, ktorý okamžite povie to, čo mu príde na um bez dlhšieho premýšľania. Aj to je jedným z dôvodov, prečo sa stal obľúbenou, no aj zatracovanou osobnosťou v slovenskom šoubiznise. Svoje by o ňom určite mohla povedať herečka Zdena Studenková.

Rádiový spíker si pohneval legendárnu herečku na galavečeri OTO ešte v roku 2010. Dôvod ich konfliktu napokon prezradil v relácií Nikto nie je dokonalý o tri roky neskôr. ,,Sedela za mnou a frflala a frflala. Normálne som sa otočil, brnkol som jej po brade a hovorím: ,,Zdení, upokoj sa. Zoberiem ťa tu hore do hotela, budeš pískať ako čajník,“ so smiechom povedal v televízií.

Studenková však Sajfove slová nenechala iba tak a celú záležitosť riešila s právnikom, pričom žiadala ospravedlnenie. K nemu napokon došlo v roku 2015 počas priameho prenosu udeľovania televíznych ocenení, keď Cifra k verejnému ospravedlneniu pridal aj obrovskú kyticu kvetov.

Zdá sa však, že sa 42-ročný blondiak nepoučil, keďže si do Zdeny opäť rýpol. Do svojej talkšou Level Lama si totiž pozval hercov zo seriálu Pán profesor, Martina Klinčúcha a Matúša Kolárovského, ktorý mal údajne románik s Veronikou Nízlovou. ,,Videli ste Zdenine tetovania?“ opýtal sa mladíkov, ktorí reagovali veľmi prekvapene a nechápavo.

Rodák z Bratislavy sa iba zahrieval, keďže prišiel so šokujúcim tvrdením. ,,Ona má celý chrbát Yakuza (pozn. red. mafiánska organizácia pôsobiaca v Japonsku). Ona bola v Yakuze kedysi,“ povedal Sajfa. Je jasné, že si to vymyslel a s humorom sa bavil na prekvapených výrazoch jeho hostí. Otázkou však zostáva, ako sa bude na jeho výmysloch baviť Studenková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/Sajfa  |  Foto: YT/Televízia JOJ, Sajfa

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...