Muzikálová speváčka Sisa Lelkes Sklovska poriadne prekvapila, keď pred pár týždňami oznámila, že sa bude opäť vydávať. Neostalo však iba pri sľuboch a temperamentná diva povedala druhýkrát svoje “ÁNO“ rovnakému mužovi.

Manželia Lelkesovci sa prvýkrát zobrali 15. januára 2011, v dôsledku čoho si práve v januári tohto roka chceli svoj veľký deň zopakovať. Pandémia koronavírusu však ich plány narušila a dvojica si musela počkať na uvoľnenie prísnych opatrení.

Napokon sa zhodli na dátume, ktorý je pre oboch rovnako špeciálny. ,,…27. augusta má Juraj veľké jubileum (70 rokov) a v ten istý deň mám aj ja meniny. Juraj sa narodil presne na Silviu. Rozhodli sme sa preto, že sa vezmeme ešte raz v tento deň,“ vysvetlila speváčka pre plusku.sk.

Druhá svadba sa uskutočnila vo veľkom štýle, pričom Sklovska vítala hostí v čiernom nohavicovom kostýme, no následne sa priamo na sobáš prezliekla. Tak ako sme očakávali, 55-ročná čiernovláska sa rozhodla pre červenú extravagantnú róbu a na hlave mala dokonca veľký diamantový diadém. O jej outfit sa postarala známa návrhárka Jana Pištejová.

Svadobné šaty Sisy Sklovskej nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Fotobb Sk- Radovan a Zuzana Štrkula, IG/sisasklovskaofficial