Na strednej škole v Trenčíne sa mal odohrať mimoriadne nepríjemný incident. Tamojší učiteľ, ktorý doposiaľ pôsobil ako bezproblémový pedagóg, mal podľa predbežných informácií posielať žiačkam svoje fotky, na ktorých bol len čiastočne odetý.

Stredná škola v Trenčíne čelí aktuálne škandálu, ktorý prenikol i na verejnosť. Miestny učiteľ mal podľa informácií TVnovín posielať žiačkam svoje fotografie. Na odoslaných selfie bol však odetý len v tričku, kým od pása dole mal byť úplne nahý.

Zábery mal odosielať študentkám prostredníctvom sociálnej siete. Správa sa k vedeniu inštitúcie dostala na základe anonymného oznámenia. Vedenie začalo okamžite konať a kontaktovalo políciu, pričom dlhoročného a doposiaľ bezproblémového pedagóga vykázali z budovy školy so zákazom prístupu.

Polícia sa prípadom intenzívne zaoberá a doposiaľ vypočula len plnoleté dievčatá. Nateraz nie je jasné, či učiteľ poslal len jednu fotografiu, ako ani to, či fotky preposlal len žiačkam štvrtého ročníka alebo aj mladším a neplnoletým zverenkyniam. Muži zákona zatiaľ pedagóga neobvinili, pričom bližšie informácie budú môcť byť poskytnuté, až keď to situácia dovolí. V Novákoch vydesil incident, pri ktorom študent so sekerou napadol spolužiakov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Unsplash