Jej časy v Superstar sa dávno skončili, no ako finalistku ju diváci prvej série česko-slovenskej verzie vnímajú dodnes. Kým v Amerike si plnila svoj spevácky sen, na Slovensku dostala po návrate možnosť celkom inej dráhy. Premiér Igor Matovič ju oslovil s ponukou stať sa jeho hovorkyňou, no speváčka túto príležitosť odmietla, nakoľko sa mieni venovať predovšetkým rodinným záležitostiam!

Aj Dominika Stará sa momentálne musí prispôsobovať podmienkam koronavírusu a svoj veľký svadobný deň preložila z plánovaného mája 2021 na snehovú zimu. Dlho očakávaný „deň D“ dokonca presunula iba v priebehu jedného dňa! „Skrátili sme si to. Nemá význam čakať 7 mesiacov a netušiť, čo bude. Nemá význam čakať 7 mesiacov na niečo, o čom v podstate ani netušíte, či sa podarí uskutočniť. Už pól roka som snívala o našej májovej svadbe a v priebehu jedného dňa som ju presunula o pár mesiacov skôr,“ prezradila Dominika na sociálnej sieti.

Zároveň sa s fanúšikmi podelila o fotografiu svadobných šiat, ktoré si pôvodne plánovala obliecť na májovú veselicu: „Tak… Toto mali byť oni! Jednoduché, snehobiele, saténové, letné.. Ale keďže COVID mení plány, s pani majiteľkou prekrásneho svadobného salónu sme vybrali iné, krajšie a hlavne vhodnejšie svadobné šaty na ZIMNÚ SVADBU,“ dodala speváčka. Kým je jarný máj ešte v nedohľadne, fanúšikom sa po zverejnení blondínkinho statusu naskytla otázka, či ju do skoršej svadby nedotlačilo bábätko. „Proste sme sa rozhodli, že je pre nás najdôležitejšie to, aby sme boli svoji pred Pánbožkom. Takže či už s oslavou alebo bez, za pár mesiacov budem vydatá pani,“ dodala budúca nevesta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dstaraofficial, FlowersPhoto