Martin Šmahel sa po rozvode s Miriam Kalisovou pred časom zoznámil s Beátou, s ktorou tvorili pár už počas Farmy. Hoci sa vtedy vyjadroval o vzťahu rozpačito, zdá sa, že dnes je všetko celkom inak. Stane sa fitnessák druhýkrát otcom?

Martin Šmahel si získal sympatie najmä diváčok už počas moderovania relácie O 10 rokov mladší. Definitívne však zabodoval až počas účinkovania na Farme, kde predviedol okrem vypracovaného tela aj pracovitosť a ústretovosť. Pred kamerami priznal, že s bývalkou Kalisovou si prešli náročným obdobím, ktoré viedlo k nečakanému rozvodu.

Moderátorka si medzičasom začala s Pašekom ml., no ich vzťah stroskotal a najnovšie odhalili vášnivé bozky jej náklonnosť ku známemu Slovákovi.  Ani fitnessák však neostal sám a momentálne tvorí pár s Beátkou, ktorá má rovnako dcérku z predošlého vzťahu. Kým na Farme sa Martin vyjadroval o ich vzťahu rozpačito, momentálne je zjavne pripravený na ďalší posun v ich láske.

Ako prezradil pre Nový Čas, svadbu síce neplánuje, no nevylúčil ju práve kvôli deťom: “Svadba by mohla byť skôr pre deti a pre rodiny, ako keby spojenie rodín. Iný význam v tom nevidím, vo vzťahu dosahujeme to, po čom som vždy túžil,” odhalil. Ešte prekvapivejšie však boli úprimné slová fešného fitnessáka o tom, že by sa mohol stať po druhýkrát otcom: “Mám deti rád, tomu, čo príde, sa určite brániť nebudem. Uvidíme. Toto je vec, ktorá by nás aj blízke okolie určite potešila,” šokuje Martin. Žeby k jeho Mii pribudol v dohľadnej dobe súrodenec?

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/Televízia Markíza, Ženský Web, Instagram/martinsmahel,