Slávny herec Matthew Perry zrejme prežíva náročné obdobie. Pred pár dňami zachytili fotografi hviezdu seriálu Priatelia v situácií, ktorá vystrašila jeho fanúšikov. 50-ročný seriálový Chandler je totiž pribratý, pričom sa pri prechádzke ulicou len ťažko držal na nohách a podopieral sa o neďaleký múrik.

Matthew Perry patril pred pár rokmi k veľkým hollywoodskym fešákom a aj dnes je herec stále sympaťák. Na jeho výzore sa však za tie roky podpísal bujarý životný štýl a problém so závislosťami na drogách. Slávny herec, o ktorom zahraničné média dokonca špekulovali v spojitosti s umieraním, na tom ale dnes opäť nie je najlepšie. Nedávno pritom zomrela úspešná herečka, ktorá sa objavila aj v Priateľoch.

50-ročná hviezda sitcomu sa podľa denníka Mirror vybrala v stredu na prechádzku v Beverly Hills, keď ho zachytili objektívy fotografov. V ležérnych teplákoch a s kilami navyše čakal na odvoz autom a kamarátku. Počas toho si pofajčieval cigaretu a bolo zjavné, že má problém držať sa na nohách. “Chandler” sa totiž opieral o neďaleký múrik a smutne pozeral do zeme. Tieto zábery vystrašili aj jeho skalných fanúšikov.

Perry totiž len v máji prekonal rozchod s krásnou Molly Hurwitz, s ktorou tvorili pár dva roky. Ešte na sv. Valentína pritom zverejnili spoločný záber, no už v apríli potvrdili koniec lásky. Jedna z hlavných postáv Priateľov sa tak údajne vrátila k randeniu cez internetovú aplikáciu Raya. Po Hollywoode sa pritom hovorí, že práve expriateľka mala na herca veľmi dobrý vplyv.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter, Instagram/mattyperry4, Facebook/FRIENDS TV Show