Český muzikálový spevák Bohuš Matuš (46), ktorý zaznamenal prvý výraznejší úspech naspievaním hlavnej mužskej úlohy muzikálu Rebelové, šokoval verejnosť. Potom, ako sa ešte uplynulý rok prevalil jeho vzťah s výrazne mladšou teenagerkou, teraz prezradil prekvapujúcu novinku.

V polovici augusta minulého roka šokoval českú verejnosť muzikálový spevák Bohuš Matuš, ktorý v tom čase priznal vzťah s vtedy len 15-ročnou absolventkou základnej školy. Lucia (16), ktorá má byť momentálne prváčkou na konzervatóriu, kde študuje spev, sa s umelcom spoznala na benefičnom koncerte Hynka Tomma. Ako uvádzal, o zblíženie spočiatku záujem nemal a s partnerkou komunikovali len ako kamaráti.

“Ja som Lucinke hovoril, že s ňou budem len kamarát, že chcem byť sám, ale postupom času som zistil, že Lucinka je úžasný anjelik s IQ 121 a krásnou dušou. Tak sa na mňa nehnevajte,” povedal Bohuš svojho času pre portál Expres.cz. Aj keď sa hudobník dlhé obdobie dušoval, že s Luckou nemajú žiadny intímny styk a v súkromí sa nanajvýš maznajú, dnes je všetko inak. 46-ročný rodák z Písku totiž verejne priznáva, že sa s priateľkou milujú a momentálne sa pokúšajú o splodenie prvého potomka!

Ešte pred pár mesiacmi pritom tvrdil, že na bábätko majú čas a do úvahy by prichádzalo približne o tri roky. Ako sa však zdá, s novým ročným obdobím prišlo aj k zmene názoru neštandardnej dvojice, ktorá by sa chcela rozrásť o ďalšieho člena. Na otázku Blesku, aké majú plány do budúcnosti, Lucia jednoznačne odpovedala: „Bábätko!“

V predmetnom jej neoponoval ani Bohuš, ktorý informáciu potvrdil. „Áno, je to pravda. Lucinka moc chce bábätko, tak ja sa snažím, aby som potom nevychovával skôr vnúčatá. Pracujeme na tom,“ prezradil spevák. Jedným dychom však dodal, že na tom nevidí nič zlé, nakoľko jeho vlastná mama ho taktiež porodila ako čerstvá sedemnástka!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Facebook/Bohus Matus